Кошик
31 відгук
НАВЧАЛЬНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР З ОХОРОНИ ПРАЦІ, ЕЛЕКТРОБЕЗПЕКИ, ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ
Контакти
ТОВ «НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР «ПРОФІ»
УкраїнаКиївМ. Київ, БЦ "Колізей", ул. Лариси Руденко, 6А, оф. 711 (5 хв. пішки від метро Позняки)
+380976862804
Менеджер Карина
+380932702632
Менеджер Ірина
Мапа
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380976862804
+380932702632

Про нас

ТОВ «НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР «ПРОФІ» є сучасним навчально-консультаційним центром з  питань охорони праці, пожежної безпеки, електробезпеки.
Ми працюємо як з компаніями, які є як лідерами українського ринку, так і невеликими приватними підприємствами. Тому максимально індивідуальний підхід до кожного клієнта є ключовим критерієм нашої діяльності.

В нашому центрі Ви зможете пройти не тільки навчання з охорони праці, пожежної безпеки, електробезпеки, а й отримати цілий ряд супутніх послуг.

ТОВ "Навчальний центр "ПРОФІ" пропонує послуги:

1. Навчання з охорони праці, пожежної безпеки, електробезпеки робітників і керівників, професійне навчання.

2. Підготовка ПАКЕТУ ДОКУМЕНТІВ з охорони праці, пожежної безпеки (інструкції, накази, положення, переліки, програми, плани - відповідно до Закону України "Про охорону праці", вимог Держпраці, рекомендацій OHSAS 18001 з організації Health & Safety, штатного розкладу і специфіки підприємства).

3. Аутсорсинг з охорони праці, пожежної безпеки (в порядку сумісництва, на договірних засадах) - обов'язки інженера з охорони праці у Вашій компанії буде виконувати наш фахівець!

4. Рішення термінових питань з охорони праці (допомога в термінової організації системи охорони праці на Вашому підприємстві при виникненні нещасних випадків на виробництві, травмах працівників, планових та позапланових перевірках і т.п.).

5. Отримання Дозволів та Декларацій на роботи з підвищеною небезпекою.

6. Розробка планів евакуації при пожежі.

7. Отримання Декларацій з пожежної безпеки.

8. Організація медоглядів на підприємстві.

9. Атестація робочих місць за умовами праці.

10. Навчання з домедичної допомоги потерпілим в травматизму.

11. Замір опору ізоляції.

ЧОМУ МИ?
НА ВІДМІНУ ВІД КОНКУРЕНТІВ ми враховуємо потреби КОЖНОГО НАШОГО КЛІЄНТА в МАКСИМАЛЬНО ШВИДКІ СРОКИ і робимо так, що б Ви звернулися до нас знову!